Kosmetika Plzeň

Každá pleť je specifická a potřebuje zvláštní péči, proto má volba padla na španělskou značku SKEYNDOR, která nabízí řešení všech možných problémů pleti a poskytuje ošetření splňující nejvyšší nároky v oblasti kosmetické a dermokosmetické péče.

Mojí specializací jsou veškeré úrovně regenerace, od těch základních – vhodných pro mladou pleť až po různé typy omlazovacích kúr pro velmi náročnou pleť.

A samozřejmě musím zmínit úplně nejvíc oblíbenou část kosmetické péče, kvůli které se zákaznice každý měsíc pravidelně vrací a tou jsou kosmetické masáže.

Takže chcete-li mít krásnou pleť, dobře se cítit, působit upraveně, odpočinout si od všech starostí a třeba se i chvilku prospat, tak kosmetické studio je pro vás to nejlepší místo.

skeyndor

O SKEYNDORU

Skeyndor je značka profesionální kosmetiky, která v roce 2016 slaví 50 let od svého vzniku. Zákazníkům nabízí více jak 20 produktových řad, které pokrývají každý aspekt estetické péče o pokožku.Díky tomu se Skeyndor stal jednou z vedoucích firem na současném trhu.

Motto : “ Poskytovat nejlepší kvalitu – především díky inovačnímu, vědeckému výzkumu a účinným aktivním složkám „. Toto heslo se snaží naplňovat již od roku 1966, kdy ve španělské Terrasse došlo ke založení společnosti a to Publio Puentem – doktorem chemie a Juanem Morcillou, provozním inženýrem.

Jedná se o španělskou kosmetickou značku, která je známá po celém světě a je specialistou v oboru anti-age péče o pleť, díky skvělému týmu vědců, laboratornímu výzkumu a dlouholetým zkušenostem.

Kosmetické řady Skeyndor dnes používá  více jak 15000 profesionálů po celém světě, od Kanady až po Nový Zéland.