3D Firming Ampule

861

Koncentrát aktivních látek při snížené pevnosti kontur obličeje.

 


  • Skladem
1 117 Kč
Kategorie: ampule
Objem: 14 ml
 

3D Firming Ampoules jsou určeny pro pleť se snižující se pevností a ztrátou kontur. Pokožka v průběhu let ztrácí pružnost a kontury obličeje ztrácejí výraznost. Komplex aktivních látek v ampulích 3D Firming byl vyvinut pro zvýšení pevnosti pleti, aby kontury obličeje opět vypadaly více definované.

Prostřednictvím vzájemného působení složek 3D zpevňujících ampulkových koncentrátů zažívá pokožka při pravidelném používání efekt, díky kterému jsou kontury obličeje jasnější a vzhled je harmonizovaný. Rysy obličeje se zdají pevnější a mladistvě hladší a obličej jako re-modelovaný.

Díky komplexu aktivních látek přesvědčí 3D Firming Ampoule Concentrates větší pevností, zlepšenou elasticitou pokožky, výraznějšími konturami obličeje a redukcí vrásek a linek.

Po očištění přípravky BABOR CLEANSING. Ampulku protřepejte a hrdlo ampule zakryjte papírovým kapesníčkem nebo přiloženým otvírákem na ampule. Držte ampulku za hrdlo nebo otvírák a trhavým pohybem rozlomte spodní bílý kroužek. Koncentrát dejte do dlaně a poté naneste na obličej, krk a dekolt. Jemně vklepejte do pokožky. Poté naneste pečující krém.