Active Purifier Ampule

879

Koncentrát účinných látek pro nečistou pleť a pupínky.

 


  • Do 5 dnů
615 Kč
Kategorie: ampule
Objem: 14 ml
 

Ampulkové koncentráty Active Purifier jsou účinným „zázračným lékem“ v boji proti nečistotám, pupínkům a nadměrně lesklé pleti. Již po 7 dnech je pleť jasnější a pupínky jsou redukované*. Pokožka navíc působí matně a je redukován nadměrný mastný lesk. Aktivní látky, které obsahuje, absorbují přebytečný maz, podporují projasnění pleti a pomáhají tak předcházet novým nečistotám.

Účinné kombinace aktivních látek v ampulích Active Purifier Concentrates pomáhají s nečistotami a pupínky a pleť je viditelně jasnější*. Nadměrný lesk je redukován a pleť je již po první aplikaci zmatněná*.


* Aplikační studie s 33 ženami v rámci domácího testování, 20-49 let

Ampulkové koncentráty Active Purifier pomáhají s komplexem oleje z čajovníku, břidlicového oleje a prášku z oříšků babassu pleť projasnit a zmatnit, ale také redukovat stávající nečistoty a předcházet nečistotám novým

Po očištění přípravky BABOR CLEANSING. Ampulku protřepejte a hrdlo ampule zakryjte papírovým kapesníčkem nebo přiloženým otvírákem na ampule. Držte ampulku za hrdlo nebo otvírák a trhavým pohybem rozlomte spodní bílý kroužek. Koncentrát dejte do dlaně a poté naneste na obličej, krk a dekolt. Jemně vklepejte do pokožky. Poté naneste pečující krém.