Všechny objednávky ode dneška budou odeslány až 2.4.22. Jako omluvu za čekání budou všechny objednávky slosovány o hodnotné ceny. Sledujte nás na Instagramu (lavie.cz) a vše se dozvíte!

Gelavis HA

 

Když se řekne GelaVis HA

GelaVis HA 90 Pemium je světovou anti-agingovou novinkou. V Česku byl poprvé uveden na počátku roku 2019 na poli estetické a ortopedické a sportovní medicíny. Obsahuje unikátní poměr dvou forem biotechnologicky vyráběné kyseliny hyaluronové.

ŠPIČKOVÝ ŠVÝCARSKÝ PRODUKT BEZ KOMPROMISŮ

GelaVis HA 90 Premium je švýcarským „bratrancem v kapsli“ nejúčinnější světové injekce na léčbu artrózy (kloubní injekce RenehaVis, Švýcarsko). Jako jediný výrobek v kategorii obsahuje duální kyselinu hyaluronovou s přesně definovaným molekulárním složením.

2 položek celkem
Gelavis HA 30
1 399 Kč

GelaVis HA 30 kapslí – 1 měsíční kúra   Kyselina hyaluronová je klíčovou složkou kůže, která reguluje proces stárnutí a zároveň je významnou součástí stavebních...

Kód: 1464
Produkt 1 4a
3 399 Kč

GelaVis HA 90 kapslí – 3 měsíční kúra   Kyselina hyaluronová je klíčovou složkou kůže, která reguluje proces stárnutí a zároveň je významnou součástí stavebních složek...

Kód: 1467

Hyaluronát je látka, která vyhlazuje vrásky, zlepšuje vzhled a kvalitu kůže, podporuje obranyschopnost a růst sliznic. Udržuje klouby, vazivo a šlachy dlouhodobě funkční.

Jeho tvorba v těle po 25. roce života zpomaluje. GelaVis HA nabízí potřebnou denní dávku 100 mg správného molekulárního poměru kyseliny hyaluronové v jediné kapsli.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz