Každý měsíc po celý rok 2023 zařazujeme jakoukoliv objednávku do soutěže o luxusní koženou kabelku! Sledujte Instagram lavie.cz

Moisture Serum - 30ml

Kód: 2370
Neohodnoceno
Značka: Babor
637 Kč
Skladem

Cílení na: Hydratace

Sérum pro intenzivní hydrataci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS PRODUKTU

Intenzivní hydratace je základem pro zdravou pokožku. Essential Care Moisture Serum je hydratační koncentrát aktivních látek, který přesně splňuje tyto potřeby pleti a poskytuje intenzivní hydrataci každému typu pleti.

Pro optimálně pečovanou a zdravou pokožku je hydratace tím nejlepším, přičemž zvláště suchá pokožka vyžaduje každodenní intenzivní hydrataci. Zde přichází na řadu Essential Care Moisture Serum a dodává každému typu pleti okamžitou, intenzivní hydrataci díky přesně sladěnému komplexu aktivních složek.

Extrakt ze skalnice a fermentované aloe vera jako aktivní základ hydratačního séra zajišťují základní potřeby pokožky tím, že chrání před škodlivými vlivy prostředí, jako je oxidační stres a škodlivé účinky modrého světla, a zároveň podporují hydrataci pokožky. Tím se sníží viditelně suchá místa pleti.

Essential Care Moisture Serum obsahuje kyselinu hyaluronovou, která poskytuje hydrataci již od první aplikace.

Díky této specifické kombinaci účinných látek nabízí Essential Care Moisture Serum všestrannou péči o pokožku s cíleným zvýšením hydratace, takže pleť působí viditelně vitálněji, pleť je růžová a svěží.

Essential Care Moisture Serum chrání pokožku před vnějšími faktory prostředí a zajišťuje intenzivní hydrataci pokožky. Naplňuje tak základní základní potřeby pleti a je ideální základní péčí zejména pro suchou, dehydratovanou pleť.

Hydratační účinky séra obohacené o polysacharidy a panthenol jsou posíleny.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz