Multi Vitamin Ampule

876

Koncentrát aktivních složek pro oslabenou, unaveně vypadající pleť, která potřebuje ochranu.

 


  • Skladem
615 Kč
Kategorie: ampule
Objem: 14 ml
 

Aktivní složky multivitaminových ampulkových koncentrátů jsou vitaminovým posilovačem pro větší vitalitu a posílenou pokožku. Zejména namáhaná pleť s nízkým obsahem lipidů potřebuje intenzivní, komplexní péči, která působí okamžitě a chrání před vnějšími vlivy. Směs vitamínů a aktivních složek v multivitaminových ampulkových koncentrátech vyživuje pokožku a posiluje její kožní bariéru.

 
Olejovo-perleťová textura multivitaminových ampulkových koncentrátů zajišťuje hladkou a jemnou pokožku, která působí svěžím, vitálním a zdravým dojmem díky hodnotným vitamínům. Po první aplikaci je pokožka perfektně vyživena*.

*37 žen v rámci domácího testování, od 20 let, mastná a dehydratovaná pleť
 
Aktivní složky multivitaminových ampulkových koncentrátů posilují kožní bariéru a dodávají pleti více vitality, jasu a svěžesti.
 
Po očištění přípravky BABOR CLEANSING. Ampulku protřepejte a hrdlo ampule zakryjte papírovým kapesníčkem nebo přiloženým otvírákem na ampule. Držte ampulku za hrdlo nebo otvírák a trhavým pohybem rozlomte spodní bílý kroužek. Koncentrát dejte do dlaně a poté naneste na obličej, krk a dekolt. Jemně vklepejte do pokožky. Poté naneste pečující krém.