Pleťové a oční krémy

Pleťový krém BABOR

Krém je nezbytná součást každodenní péče. Krém naši pleť především chrání před vnějšími vlivy, naše kůže je po něm vláčná, hebká, rozjasněná a vyživená.

Krém je takový ochranný plášť a neměli bychom na něj nikdy zapomínat. Není vždy nutné mít krém zvlášť denní a noční , existují i tzv. 24-hodinové krémy, které můžeme použít jak ráno, tak i večer.

 

Péče o oční okolí BABOR

Kolem očí máme mnohem jemnější kůži než na celém obličeji a proto bychom mu měli věnovat zvláštní péči. Je fajn mít odličování určené na oční okolí, tyto přípravky jsou zcela šetrné a jemné. A neměli bychom zapomínat ani na oční krém, protože právě kolem očí se nám tvoří nejvíc mimických vrásek, trpíme na pigmentace kolem očí a také na váčky pod očima.

A je super, že existují produkty, které se přesně zaměřují na všechny možné problémy a nebo jen zkrátka kůži kolem očí udržují krásně hydratovanou, jemnou, rozjasněnou či zpevněnou.

A znovu apelujeme na opravdu důkladné odlíčení, nic neláme řasy více, než špatně odlíčená řasenka. A víčka, na kterých se často nechávají stíny i přes noc, to jednoho dne prostě odnesou!

 

 

 
  • Řadit dle:
  • 35 položek celkem

Stránka 1/3

Další produkty