Dárek ke každé objednávce! Čím vyšší, tím větší :-). Pro více tipů sledujte Instagram lavie.cz

Skeyndor Eternal - Zpevňující oční krém 15ml

Kód: 2913
1 hodnocení
Značka: Skeyndor
1 298 Kč
Skladem

Zpevňující oční krém 15 ml - vyhlazuje vrásky, redukuje tmavé kruhy a váčky pod očima

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální pro redukci projevů stárnutí v oblasti očního okolí. Složení s mimořádnými rostlinnými aktivními látkami, vyhlazuje vrásky, redukuje tmavé kruhy a váčky pod očima a vyrovnává tón pleti pro svěží a omlazený vzhled.


Detailní popis produktu

V novém složení exkluzivních přípravků řady Eternal se snoubí věda a příroda. Tato nová receptura kombinuje využití biotechnologie a vlastnosti aktivních rostlinných složek. Tajemství věčné krásy je nyní posíleno díky síle tří aktivních látek - švýcarské jablko Uttwiler Spätlauber, boby Goja a Centella Asiatica (Pupečník asijský).

Zpevňující oční krém pro redukci projevů stárnutí v oblasti očního okolí. Složení s mimořádnými rostlinnými aktivními látkami, vyhlazuje vrásky, redukuje tmavé kruhy a váčky pod očima a vyrovnává tón pleti pro svěží a omlazený vzhled.

 

Oční krém obsahuje:

Kmenové buňky švýcarského jablka na bázi lipozomů - patentovaný lipozomální přípravek známý svým vysokým potenciálem dlouhověkosti. Má silný účinek na každou z různých vrstev kůže: epidermis, dermis a hypodermis. Stimuluje kmenové buňky v epidermis a dermis a pomáhá buňkám v těchto tkáních zachovat jejich původní vlastnosti.

Pupečník asijský - zázrak regenerace, plazma bohatá na peptidy rostlinného znaku 8 až 12AA (hlavně rostlinné růstové faktory a transkripční faktory) získaná z kmenových buněk oddenku. Zastavuje a eliminuje účinky stárnutí v dermis, omlazuje základní strukturu pokožky.

Extrakt z Jambú - podporuje buněčnou soudržnost

Pohanka - proti otokům

Voda z ledovce – dekongestant (určený k odstranění zduření)

 

Skeyndor

Profesionální španělská kosmetická značka Skeyndor byla založena před více než 50 lety dvěma univerzitními profesory. Své produkty vyrábí ve vlastní továrně, kde se od svého vzniku věnuje neustálému výzkumu nových technologií a inovacím.

Je klenotem mezi kosmetickými značkami a dnes s ní pracuje přes 15 000 profesionálů po celém světe. Kosmetika Skeyndor získala řadu mezinárodních ocenění a je uznávaným specialistou v oboru anti-aging péče o pleť. Pleťová kosmetika Skeyndor nabízí více než 15 řad pro kompletní ošetření všech typů pleti a všech věkových kategorií, do salonů i na domácí použití. Staňte se profesionály v péči o svoji pleť.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz