V pondělí bude u nás zavřeno. A proto i balíčky budeme posílat v úterý 18.6.. Děkujeme za pochopení. Pro více tipů sledujte Instagram lavie.cz

EVY Daily Repair Mousse (100ml)

Kód: 2582
Neohodnoceno
790 Kč
Objednáno

EVY CELOROČNÍ REPARAČNÍ PĚNA
Inovativní pěna, která napodobuje, podporuje a posiluje přirozenou ochrannou bariéru pokožky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS:

EVY DAILY REPAIR MOUSSE je rychle vstřebávající se nelepivá reparační pěna. Nesedí pouze na povrchu pleti, proniká do celé vrchní vrstvy pokožky, čímž zajišťuje intenzivní hydrataci a ochranu před vnějšími vlivy. Je ideálním produktem pro všechny typy pleti, včetně citlivé, náchylné na ekzémy, jakož i pro pleť, která podstoupila laserové ošetření, mikroihličkování a chemický peeling. Multifunkční reparační pěnu můžete použít na obličej, suché ruce, zanícenou dětskou pokožku od plenek a jiné problematické oblasti. Pěna poskytuje dlouhotrvající ochranu při styku pokožky s vodou, čistícími prostředky a jinými dráždivými látkami. Bez konzervačních látek a parfémů, v hygienicky uzavřeném balení chráněném před bakteriemi.

Upozorňujeme, že tento výrobek neobsahuje SPF a neměl by se používat jako forma ochrany před slunečním zářením.

Výhody produktu EVY Daily Repair Mousse:

  • Posiluje přirozenou bariéru pokožky a dodává jí intenzivní hydrataci a ochranu.
  • Vhodná pro citlivou a suchou pleť, náchylnou na ekzémy.
  • Může být použita po absolvování laserového ošetření, mikroihličkování a chemického peelingu.
  • Bez konzervačních látek a parfémů.

APLIKACE:

Několikrát nádobou zatřeste a držte ji dnem vzhůru. Jemně zatlačte, abyste získali požadované množství pěny. Je lepší vytlačovat raději více menších dávek, jak najednou velké množství. Pěnu zpracujte mezi rukama tak, aby se stala tekutější a důkladně ji vmasírujte do pokožky. Pro dosažení nejlepších výsledků pravidelně nanášejte každých 4 až 6 hodin. Vyhýbejte se kontaktu s očima.

SLOŽENÍ:

Aqua, Urea, Propylene Glycol, Butane, Stearic Acid, Palmitic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Isobutane, PVP, Isobutane,Propane, Glycerin, Polysorbate 20, Triethanolamine, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Dimethicone.

Doplňkové parametry

Kategorie: EVY Technology
Hmotnost: 0.2 kg

Technologie EVY Technology byla vyvinuta a patentována v 90. letech. Technologii nejdříve uvedli na Islandský trh, který svým drsným klimatem nabízel ideální podmínky pro testování produktů. Islandští rybáři, kteří přicházeli do kontaktu se slanou vodou a silnými žaludečními kyselinami z ryb, byli výborná testovací skupina. Jejich problémy se suchou a podrážděnou pokožkou na obličeji a na rukou po používání EVY produktů zmizely. V roce 2010 přinesli zakladatelé technologii EVY do Švédska a postupně rozšířili řady produktů a prodej expandoval i do dalších zemí.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz