Dárek ke každé objednávce! Čím větší objednávka, tím větší překvapení :-)Pro více tipů sledujte Instagram lavie.cz

Kosmetické služby

RELAXACE, BLAHODÁRNÝ KLID A KRÁSNÝ PROŽITEK PRO VAŠI PLEŤ I VAŠI DUŠI.


Každá pleť je specifická,

potřebuje zvláštní péči, proto má volba padla na německou značku BABOR, která nabízí řešení všech možných problémů pleti a poskytuje ošetření splňující nejvyšší nároky v oblasti kosmetické a dermokosmetické péče.

 

Naší specializací jsou veškeré úrovně regenerace, od těch základních až po různé typy omlazovacích kúr pro velmi náročnou pleť. Takže chcete-li mít krásnou pleť, dobře se cítit, působit upraveně, odpočinout si od všech starostí a třeba se i chvilku prospat, tak kosmetické studio je pro vás to nejlepší místo. A to absolutní pohodlí Vám zajistí luxusní lehátko italské značky Lemi.

 

KOSMETIKA BABOR


Babor je synonymem precizní high-tech kosmetiky s maximální účinností a snášenlivostí. Precizní dokonalost pro ještě větší krásu a sebedůvěru. Společnost Babor byla založena roku 1956 a zůstala rodinným podnikem dnes už třetí generace.

BABOR je v Německu číslo 1 v oblasti profesionální péče o pleť a každý jednotlivý produkt je označen pečetí kvality „Made in Germany“. A i v České Republice patří BABOR na absolutní vrchol kosmetické péče.

 

DIAMANTOVÝ SALON BABOR


JSEM VELMI NADŠENÁ, ŽE MOHU PRACOVAT S TOUTO ZNAČKOU, PROTOŽE NÁM I NAŠIM KLIENTKÁM PŘINESLA SPOUSTU POZITIVNÍCH ZMĚN NA PLETI A DŮKLADNOU A SYSTEMATICKOU PÉČÍ JSME SE DOBRALY K VYŘEŠENÍ TĚCH NEJRŮZNĚJŠÍCH PROBLÉMŮ NA PLETI.
 

A jsem velmi hrdá na to, že právě náš salón má již tolika letitou důvěru opravdu mnoha klientek. A za to velmi děkujeme.

lavie-filipFOTOGRAFcz-5182

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz