Dárek ke každé objednávce! Čím vyšší, tím větší :-). Pro více tipů sledujte Instagram lavie.cz

EVY Sunscreen Mousse Kids SPF 50 (150ml)

Kód: 2540
Neohodnoceno
870 Kč
Skladem

EVY OPALOVACÍ PĚNA PRO DĚTI SPF 50
Vysoká voděodolná ochrana před sluncem, speciálně vyvinutá pro nejmenší, snadno se roztírá a rychle vstřebává.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EVY Sunscreen MOUSSE KIDS SPF50 je vhodná pro celou rodinu, poskytuje však ideální sluneční ochranu i nejmenším, je vhodná pro děti již od 6 měsíců. Tato pěna posiluje přirozenou bariéru pokožky a navíc poskytuje vysoce účinnou ochranu před chlorovanou a slanou vodou. Stejně jako všechny výrobky EVY, formulace opalovací pěny pro děti je jemná a hypoalergenní, neobsahuje parfém, alkohol a ani potenciálně dráždivé konzervační látky. Snadno se roztírá, není mastná a vstřebá se zcela bez zbytků, což umožňuje pokožce volně dýchat. Jemná receptura speciálně vyvinutá pro citlivou pokožku a doporučená dermatology je vhodná pro děti a dospělé s kožními alergiemi, ekzémy, vitiligo a albinismem.

SPF 50 znamená, že do pokožky pronikne 1/50 UVB záření. Sluneční ochrana tedy blokuje 98% UVB záření, pokud se použije doporučené množství pěny. Navíc, všechny produkty EVY obsahují více než 90% ochranu proti UVA záření, což představuje téměř třikrát vyšší ochranu jak požaduje norem EU pro opalovací produkty!

Výhody produktu EVY Sunscreen MOUSSE KIDS SPF50:

  • Vyvinuté pro citlivou pokožku a děti od 6 měsíců.
  • Vhodný pro pokožku náchylnou na sluneční ekzémy a alergie, albinismus a vitiligo.
  • Vysoce voděodolná dlouhodobá ochrana proti UVA / UVB.
  • Vhodné pro vegany, bez parfému a alkoholu.
  • Snadno se roztírá a rychle vstřebává.

 EVY Technologie

Patentovaná technologie použitá v produktech EVY umožňuje pěnové směsi proniknout přes celou horní vrstvu pokožky. Nezůstává pouze na povrchu, jako většina ostatních opalovacích krémů. Unikátní složení pěny, speciálně vyvinuté pro citlivou pokožku a doporučené dermatology, neobsahuje alkohol, parfém a ani potenciálně dráždivé konzervační látky. Švédská Asociace pro Vitiligo doporučuje produkty EVY i pro ty, kteří mají citlivou pokožku, sluneční ekzémy, sluneční alergie, albinismus a jiné kožní komplikace způsobené UV zářením. EVY Sunscreen Mousse vydrží na pokožce až šest hodin, je vysoce odolná vůči slané i chlorované vodě. Zaručuje dlouhotrvající sluneční ochranu při plavání, pocení nebo otření se ručníkem, proto je oblíbená i mezi sportovci.

APLIKACE:

Několikrát nádobou zatřeste a držte ji dnem vzhůru. Jemně zatlačte, abyste získali požadované množství pěny. Je lepší vytlačovat raději více menších dávek, jak najednou velké množství. Pěnu zpracujte mezi rukama tak, aby se stala tekutější a důkladně ji vmasírujte do pokožky. Na natření celé ruky dospělého člověka postačí přibližně plná dlaň pěny, k natření obličeje postačí velikost golfového míčku. Pokud jste použili správné množství pěny, pokožka by měla zůstat suchá asi za 5-10 minut. Pokud vyschne rychleji, možná jste použili málo (nebo máte suchou pokožku a potřebujete více pěny). Pokud pěnu stále cítíte i po přibližně 10 minutách, můžete přebytek opláchnout vodou a to bez obav ze ztráty jakékoli UV ochrany. Před koupáním nebo oblékáním si nezapomeňte nechat pěnu důkladně vstřebat do pokožky.

SLOŽENÍ:

Aqua, Butane, Propylene glycol, Octocrylene, Butyl methoxydibenzoylmethane, Diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate, VP/ Hexadecene copolymer, Stearic acid, Palmitic acid,   Isobutane, Bis-Ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, PVP, Ethylhexyl triazone, Polysorbate 20, Triethanolamine, Tocopheryl Acetate, Glycerin, Propane, Dimethicone.

Doplňkové parametry

Kategorie: EVY Technology
Hmotnost: 0.2 kg

Technologie EVY Technology byla vyvinuta a patentována v 90. letech. Technologii nejdříve uvedli na Islandský trh, který svým drsným klimatem nabízel ideální podmínky pro testování produktů. Islandští rybáři, kteří přicházeli do kontaktu se slanou vodou a silnými žaludečními kyselinami z ryb, byli výborná testovací skupina. Jejich problémy se suchou a podrážděnou pokožkou na obličeji a na rukou po používání EVY produktů zmizely. V roce 2010 přinesli zakladatelé technologii EVY do Švédska a postupně rozšířili řady produktů a prodej expandoval i do dalších zemí.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz