Dárek ke každé objednávce! Čím vyšší, tím větší :-). Pro více tipů sledujte Instagram lavie.cz

Glowing AMP - 7x 2ml

Kód: 3106
Novinka Limitka
Neohodnoceno
Značka: Babor
695 Kč
Skladem

Perfektní kombinace 4 ampulí Perfect Glow a 3 ampulí Multi Vitamin Ampoule Serum Concentrates v limitované sadě GLOWING vám nabízí nepřekonatelný péčový recept pro zářivou, posílenou a osvěženě působící pleť již za 7 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní účinné látky:

✔ Perfect Glow: Ať už pro unavenou, mdlou pleť nebo jako rychlá a efektivní pomoc pro pleť bez jasu: ampule Perfect Glow dodávají dokonalý vzhled pleti a zářivý tón. Za efekt projasnění zodpovídá směs zářivých pigmentů a exopolysacharidů. EPS zajistí rovnoměrnější tón pleti a dodají jí svěží jas. V kombinaci se zářivými pigmenty je tento efekt opticky podpořen a pleť získává zdravější efekt. Pro dokonalost pleti se postará směs peptidů a rychle působícího liftingového složky, který okamžitě ukazuje svůj efekt. Perfection Peptide hydratuje pleť a pomáhá vyrovnat její vzhled. Při pravidelném používání podporuje regeneraci pleti a zmírňuje vrásky a jemné linky. Liftingová složka podporuje pružnost pleti a díky zlepšené mikrostruktury jsou vrásky viditelně redukovány.

✔ Multi Vitamin: Účinné látky bohaté ampule Multi Vitamin jsou skutečným vitamínovým posilovačem pro více vitality. Současně pleť pečuje díky své bohaté textuře olejových perel a zásobuje ji cennými lipidy. Vitamin A, díky svým rozmanitým účinkům na pleť, je stálou součástí kosmetiky a důležitou složkou v koncentrátu Multi Vitamin. Ve fluidu podporuje regeneraci pleti a zlepšuje její strukturu, takže pleť vypadá vitalnější a zářivější. Komplex účinných látek v ampulích Multi Vitamin obsahuje také silný účinný vitamin C. Vitamin C je bohatý na přírodní antioxidanty a zajišťuje zářivý tón pleti. Kromě svého antioxidačního účinku může péče s vitamínem C při pravidelném používání přispět k návratu rovnoměrnosti, hladkosti a svěžesti pleti. Takto působí na unavenou, mdlou, nerovnoměrnou pleť revitalizačně a osvěžujícím způsobem. Obsažený vitamin E má také antioxidační vlastnosti a tím podporuje ochranu pleti před UV zářením způsobenými environmentálními vlivy. Niacinamid, vitamin B3 obsažený v ampuli, je také skutečně silný účinný látek s mnoha vlastnostmi pro pleť. Niacinamid pomáhá regenerovat a udržovat přirozenou bariéru pleti, aby mohla lépe plnit svou ochrannou funkci. Tak je pleť dobře připravená proti vnějším vlivům a méně náchylná k namáhání. Tento vitamínový posilovač zajišťuje optimálně ošetřenou, vitalizovanou a osvěženou pleť, odolnou vůči vnějším vlivům.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz