Dárek ke každé objednávce! Čím vyšší, tím větší :-). Pro více tipů sledujte Instagram lavie.cz

Hydrating AMP - 7x 2ml

Kód: 3118
Novinka Limitka
Neohodnoceno
Značka: Babor
644 Kč
Skladem

Sada HYDRATING, obsahující 4 ampule Hydra Plus a 3 ampule Perfect Glow, zaručuje plnou a zářivou pleť již za 7 dní. Díky pečlivě vybraným účinným látkám, jako jsou kyselina hyaluronová, provitamin B5 a exopolysacharidy, poskytuje intenzivní hydrataci a dodává pleti nezapomenutelný lesk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní účinné látky:

✔ Hydra Plus: Dobře hydratovaná pleť je základem pro optimální vstřebávání účinných látek a dosažení nejlepších péčových výsledků. Ampule Hydra Plus obsahují inteligentní kombinaci hydratačních složek, jako jsou kyselina hyaluronová, sacharidy a provitamin B5, které zajišťují intenzivní hydrataci. Tato hydratace je dlouhodobě uchovávána, čímž je pleť chráněna před vysycháním.
1,3 % nízkomolekulární kyselina hyaluronová, která je středem hydratačního konceptu, je pletí optimálně vstřebávána a intenzivně ji hydratuje. Tímto způsobem jsou hydratační rezervy dlouhodobě doplňovány, podporuje se kožní bariéra a jsou redukovány jemné linky a suché vrásky.
Tyto účinky jsou dále podpořeny mořským cukrem z červených řas, rostlinnými sacharidy a extraktem z cukrové řepy. Mořský cukr z červených řas podporuje přirozené procesy pleti tím, že stimuluje vlastní syntézu kyseliny hyaluronové v kůži. Rostlinný sacharidový hydratační prostředek zůstává na povrchu pleti a váže tam vlhkost, aby na pleti působil dlouhodobě. Extrakt z cukrové řepy dále podporuje absorpci a vázání vlhkosti a vyznačuje se rychlými efekty a dlouhodobými výsledky. Díky těmto hydratačním komplexům je pleť chráněna před vysycháním, suché vrásky jsou zmírněny a povrch pleti vypadá plnější a hladší.

✔ Perfect Glow: Ať už se jedná o unavenou, mdlou pleť nebo jako rychlou a efektivní kosmetickou pomoc při nedostatku záře: ampule Perfect Glow dodávají pleti dokonale vyhlížející vzhled a zářivý tón.
Za efekt záře se postará směs zářivých pigmentů a exopolysacharidů. EPS pomáhají vyrovnat tón pleti a dodávají jí čerstvý, růžový lesk. V kombinaci se zářivými pigmenty je tento efekt vizuálně podpořen a pleť získává rozostřující efekt, díky čemuž vypadá rovnoměrněji a zářivě.
Pro dokonalejší vzhled se postará směs peptidů a rychle působícího liftingového složení, které ukazuje své účinky okamžitě. Peptid Perfection hydratuje pleť a pomáhá vyrovnat její vzhled. Při pravidelném používání podporuje regeneraci pleti a zmírňuje vrásky a jemné linky. Liftingový složka podporuje pružnost pleti a díky zlepšené mikrostruktury jsou vrásky viditelně zmírněné.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz