V pondělí bude u nás zavřeno. A proto i balíčky budeme posílat v úterý 18.6.. Děkujeme za pochopení. Pro více tipů sledujte Instagram lavie.cz

Intelligent HA 90 capsules

Kód: 2492
3 hodnocení
3 300 Kč
Skladem

Unikátní kombinace čisté širokospektrální kyseliny hyaluronové obohacené o liposomální vitamín C, která zajišťuje rovnoměrné uvolňování pro optimální výsledky a maximální synergický efekt.

Každá kapsle Intelligent HA obsahuje 100 mg kyseliny hyaluronové a 30 mg vitamínu C ve speciální liposomální formě.

Doplněk stravy Intelligent HA je vytvořen s důrazem na kvalitu, čistotu a jedinečnost. Využíváme prvotřídní suroviny a vysokou kvalitu výrobních procesů, které vycházejí z nejnovějších vědeckých poznatků

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doplněk stravy Inteligent HA je jediným produktem na trhu, který nabízí unikátní složení 3 forem kyseliny hyaluronové nejvyšší kvality a liposomálním vitamínem C. 

Inovativní složení:

kyselina hyaluronová nejvyšší kvality v optimálním poměru molekulárních délek pro rovnoměrné uvolňování a delší působení (nízkomolekulární, středněmolekulární, a vysokomolekulární forma kyseliny hyaluronové)

Každá kapsle Intelligent HA obsahuje 100 mg čisté kyseliny hyaluronové s následujícími molekulárními hmotnostmi:

MW* 150.000 - 1.000.000 Da 20 mg
MW* 1.000.000 - 1.600.000 Da 40 mg
MW* 1.600.000 - 2.000.000 Da 40 mg

MW* molekulární hmotnost

 

 

Obohacena o liposomální vitamín C:

Kyselina hyaluronová v kombinaci s liposomálním vitamínem C představuje inovativní spojení dvou klíčových složek pro zdraví a krásu. Toto unikátní složení poskytuje až 20x efektivnější vstřebatelnost a biologickou dostupnost, díky čemuž dosahuje maximálního synergického efektu. Tímto způsobem přináší kyselina hyaluronová s liposomálním vitamínem C nejvyšší možný přínos.

Biotechnologická výroba:

Intelligent HA využívá nejčistší formu kyseliny hyaluronové, která se získává z buněčných stěn bakterií druhu Streptococcus zooepidemicus. Tyto bakterie jsou pečlivě zbaveny všech patogenů, čímž se eliminuje jakékoliv riziko pro člověka a přírodu.

Kvalita potvrzená důkazy:

Splňuje nejpřísnější normy a standardy, které jsou v souladu s inovativními výrobními procesy. Díky tomu zajišťuje maximální kvalitu produktu a současně dodržuje nejvyšší etické zásady a maximální ohleduplnost

 
 
 

Doplněk stravy Intelligent HA je ideální volbou pro:

  • Osoby ve věku 25+ 
  • Sportovce a aktivní lidi 
  • Diabetiky a všechny zájemce o kloubní výživu - bez přidaných aditiv 
  • Osoby s intolerancí na lepek a laktózu 
  • Osoby před či po lékařském zákroku nebo po úrazu 
  • Vegany a vegetariány 

Doplňování nutriční kyseliny hyaluronové může být prospěšné pro každého, kdo se snaží bojovat proti předčasnému stárnutí a opotřebení těla. 

Jak správně užívat Intelligent HA: 

Doporučujeme užívat 1-2 kapsle kdykoliv během dne po dobu alespoň 3 měsíců. Kúru je vhodné po několika měsících zopakovat. V případě potřeby je možné užívat produkt i trvale. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kyselina Hyaluronová
Hmotnost: 0.2 kg

Odhalte tajemství krásy a vitality s Intelligent HA - unikátním doplňkem stravy s kyselinou hyaluronovou

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz