V pondělí bude u nás zavřeno. A proto i balíčky budeme posílat v úterý 18.6.. Děkujeme za pochopení. Pro více tipů sledujte Instagram lavie.cz

Sleep Glycolic - 30ml

Kód: 1452
1 hodnocení
Značka: Medik8
1 150 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Noční peeling s AHA kyselinami s postupným uvolňováním pro domácí použití
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Exfoliace jemnými kyselinkami
Kromě CSA produktů, exfoliační kyseliny jsou jednou z nejosvědčenějších složek v péči o pleť. Jak víme, AHA kyseliny spolehlivě zaručují rychlé, účinné a viditelné výsledky, změny jsou na pleti prokazatelné již za několik týdnů. Sleep Glycolic byl vytvořen tak, aby využil exfoliačních účinků kyseliny glykolové a zároveň eliminoval nežádoucí efekty, které mohou jiné domácí produkty s obsahem této látky způsobovat na kůži.

Proti černým tečkám
Pro své různorodé využití je kyselina glykolová často považována za diamant mezi kyselinami. Je totiž ideální pro ty, co se potýkají se stárnutím pleti, zjizvením, s poškozením způsobeným slunečním zářením i s ucpanými póry.

Je obrovským pomocníkem při oživení a regeneraci kožních buněk zevnitř. Ze všech AHA kyselin má nejmenší velikost molekul, a tak dokáže proniknout do pokožky nejhlouběji ze všech. Podporuje produkci kolagenu typu I a mukopolysacharidů.

Regenerace pleti během noci
Díky výtažku z rostliny Kummerowia stipulacea obsaženém v přípravku Sleep Glycolic pleť nabývá svých přirozených obranných schopností, které působí přes noc. Pleť je od přírody nastavená tak, aby se ve dne sama chránila a v noci obnovovala. Avšak vlivy jako modré světlo, stres či jet lag mohou tento přirozený rytmus pleti rozhodit a způsobit tak nedostatek hydratace, poškození kožní bariéry a zhoršení detoxikačních procesů. To může vést až k poškození DNA, únavě či mdlému vzhledu pleti.

Domácí peeling
Tento domácí peeling založený na 10% volné kyselině glykololové je účinným přípravkem, který způsobuje pouze minimální reakci pleti a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci.
Díky postupnému uvolňování této silné kyseliny glykolové se snižuje možnost podráždění pokožky a kožní bariéra není narušována.
Ideální způsob, jak prodloužit efekt peelingové/obličejové procedury.
Perfektní v kombinaci s CSA produkty pro rychlejší obnovu zdravých kožních buněk.

Kyselina glykolová a retinol
Bylo klinicky prokázáno, že užívání kyseliny glykolové spolu s vitamínem A má pozitivní účinky. Společně podporují proces exfoliace v pokožce; kyselina glykolová ve svrchních vrstvách a vitamín A v těch hlubších.
Retinaldehyd a kyselina glykolová se ukázaly jako účinná kombinace obzvlášť v případě léčby problematické pleti.
Ranní péče v podobě vitamínu C a ochranného SPF krému pomáhá udržovat zdravou kožní bariéru a lépe chrání pleť během používání Sleep Glycolic.

Noční péče
Večer po očištění pleti jemně rozetřete malé množství Sleep Glycolic o velikosti hrášku. Aplikujte na obličej, krk a dekolt. Poté naneste ostatní séra a hydratační krém. Následující ráno vždy použijte SPF krém s ochranným faktorem, jelikož po užití kyseliny glykolové může být vaše pokožka citlivější na slunce.
Sleep Glycolic je emulze (směs vody & oleje), je tedy možné ji nanášet před aplikací sér na bázi oleje a vody.
Nenanášejte zároveň s jinými kyselinami s vysokou koncentrací.
Balení má obsah 30ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovocné kyseliny a peelingy
Hmotnost: 0.2 kg
Objem: 30 ml
Položka byla vyprodána…
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz