Dárek ke každé objednávce! Čím vyšší, tím větší :-). Pro více tipů sledujte Instagram lavie.cz

The Cure Cream - 50ml

Kód: 3138
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Babor
3 098 Kč
Skladem

Intenzivní revitalizační pleťový krém, který je vyvinutý na základě nejnovějších poznatků, poskytuje komplexní proměnu pleti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS PRODUKTU

Na základě nejnovějších poznatků ze šesti desetiletí výzkumu podpořených tisíci úspěšných ošetření prováděných profesionály po celém světě. Exkluzivní BIOGEN PLANT EXRAKT ,vyvinutý společností BABOR, je hlavní ingrediencí The Cure Cream. Tento extrakt je ztělesněním vitality a výkonu transformace pleti pro viditelně živější, posílenou a omlazenou pleť.

Je inspirován výsledky krému DOCTOR BABOR Ultimate Repair Cream s BIOGEN PLANT EXTRAKTEM, který byl používán nezávislými dermatology a plastickými chirurgy ke zpevnění kožních struktur před estetickými zákroky a k intenzivní pooperační regeneraci pokožky. The Cure Cream obsahuje nejnovější a ještě výkonnější generaci BIOGEN PLANT EXTRACT. Osm rostlinných extraktů, které vzájemně synergicky posilují své účinky, které jako žádná jiná aktivní složka BABOR podporují stimulaci vlastních ochranných a regeneračních procesů pokožky, které mají omlazující efekt.

100% vegan a bez silikonů, parabenů, minerálních olejů, PEG, mikroplastů a dalších nepotřebných přísad, The Cure Cream byl vyvinut odborníky BABOR ve vlastních laboratořích společnosti v Cáchách v Německu. Made in Germany je pečeť kvality, která stojí za tímto produktem a celou společností.

The Cure Cream zároveň nastavuje nové standardy pro vysoce kvalitní výsledky péče jak pro profesionály, tak pro domácí wellness rituály. The Cure Cream nabízí opravdu unikátní texturu, která poskytuje okamžité vyživení bez pocitu zatížení. Jeho jedinečná vůně kombinuje moderní bylinné tóny typické pro Středomoří s výrazným účinkem. Klíčové složky, jako jsou rozmarýn a vzácný olej z neroli pokožku intenzivně vyživují a regenerují díky svým vlastnostem. Tento krém tedy není jen příjemný, ale skutečně pokožku ošetřuje a zlepšuje její stav.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz